שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

חמישה סימנים שזה לא זה

הכרתם באתר הכרויות, עברתם לפייסבוק, לטלפון ואחרי כמה זמן החלטתם להיפגש כי כמה כבר אפשר לדבר בלי לראות אם מי אנחנו מדברים.

אז לדייט מוצלח יש את הסימנים שלו אבל גם לדייט לא מוצלח יש סימנים משלו ולכן, ריכזנו מספר סימנים שיעזרו לכם לדעת אם הדייט לא מוצלח.

זה לא משנה דרך איזה אתר הכרתם, זה יכול להיות אתר הכרויות לגרושים או כל אתר אחר, דייט זה דייט וסימן זה סימן.

 
חמישה סימנים שזה לא זה

חמישה סימנים לדייט לא מוצלח
מזמינים משהו קל בלבד לשתות – טוב אז ברור שלא תמיד הזמנה של משקה קל זה סימן לדייט לא מוצלח אבל בכל זאת, ברוב הפעמים שהצד השני מזמין משהו קל שבדרך כלל שותים אותו מהר יכול להתפרש כחוסר רצון להמשיך את הדייט.

בודקים כל רגע את הטלפון – טוב אחד הסימנים לחוסר רצון להיות בדייט מהצד השני זה משחקים עם הפלאפון כל רגע, אלא אם אתם יושבים עם איש או אשת עסקים שכל רגע צריכים להסתכל על הטלפון, תאמינו לי, הדייט שלכם לא מוצלח אם זה קורה.

מציצים על השעון כל רגע – טוב יש יותר מזה שהדייט שלכם מסתכל כל רגע על השעון. זה הסימן הכי חזק לשעמום וחוסר רצון להמשיך את הדייט. יכול מאד להיות שהדייט שלכם מנומס מאד אבל אם הוא מציץ כל רגע על השעון אז כנראה שזה לא זה.

חוסר התעניינות בשיחה – אתם יושבים ומדברים עם הדייט שלכם אבל אתם שמים לב שיש חוסר התעניינות בשיחה או תשובות קצרות מבלי לדבר יותר מידי אז כנראה שגם במקרה הזה הדייט שלכם לא ממש בעניין וזה מוקרן החוצה.

שיחת טלפון " מחלצת " – טוב זה נראה לי השימן הכי חזק שיכול להיות, בשלב כלשהו הדייט שלכם יקבל שיחה דחופה שבחוסר ברירה תסיים את הדייט שלכם. בדרך כלל זה יבוא אחרי משחק עם הטלפון וכנראה שליחת הודעה למחלץ הידוע שלו.

סיום הדייט באווירה טובה
זה לא משנה איך הולך הדייט, גם את אתם לא מתעניינים בצד השני ולא מעוניינים להמשיך ולהיפך, את הדייט תסיימו בצורה יפה ומכבדת.

תזכרו תמיד שאתם לא חייבים להיות הטעם של הצד השני ולהיפך, חשוב מאד לסיים בצורה יפה ולא להשאיר טעם לא טוב, שיהיה המון בהצלחה !
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >