שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

טיפים מיוחדים להכרות וזוגיות מוצלחת

מרבית מערכות היחסים הזוגיות של ימינו בין נשים וגברים הן מורכבות למדי – מצד אחד ישנם לרוב הקשרים אשר מבשילים עם הזמן לנישואין, לעומתם ישנם גם קשרים כאלו אשר בהם בני הזוג חיים לאורך זמן ללא הסכמים מסודרים כתובים.

קשרי הכרויות וזוגיות בין שני בני זוג נעשים במחוזותינו בדרכים שונות ומגוונות – ישנם הדרכים המסורתיות בהם נפגשים באקראי במקום או באירוע מסוים, או דרך חברים ומכרים משותפים וישנם גם דרכים אחרות, טכנולוגיות וחדשניות יותר המתבטאות למשל בהכרות באמצעות הרשתות החברתיות השונות או באמצעות אתר הכרויות באינטרנט. להכרות מסוג זה, כמו גם לדעתנו לכל הכרות אחרת, חשוב לגשת בצורה זהירה ושקולה ולהתנהל בה היטב. מערכות יחסים יכולות להסתיים מהר או להבשיל לקשרים ארוכי טווח – חשוב לדעת להתנהל נכונה לאורך הדרך ולשם כך ריכזנו עבורכם מספר טיפים מרכזים חשובים שיכולים לסייע לכם בנושא:

תכנון דייט ראשון - טוב וחשוב בכל מיני סיטואציות וכמובן, כדאי להודיע למקורבים פרטים על הדייט, יש לתכנן פגישה במקום נוח ולהיפרד בסיומה לבד ולא עם הגבר, הדבר מוסיף רבות לערך האישה. יש לכבד הכרות דיסקרטית בשלב הראשוני, רבים אינם מעוניינים שקשר חדש ייודע מהר כבר בתחילתו.

תיאום ציפיות– יש צורך לדבר על הדרך בה רואים את מערכת היחסים. האם האישה רוצה להיות יחידה בחייו ומכוונת מהרגע הראשון לקשר רציני ואינטנסיבי? האם היא רוצה קשר ארוך טווח? וכו'. אין תחליף לשיחה כנה וישירה ולהבנת צרכי ורצונות הצד השני. יש לבדוק מהן ציפיות הגבר וכך יהיה מצב העניינים ברור יותר כבר מהשלבים הראשונים.

שמירה על עקרונות– יש צורך שהאישה תשמור על אזור הנוחות שלה ולא תבצע דברים שאינם מתאימים לה. נשים אשר אינן מעוניינות בהתנהלות היחסים בצורה מסוימת צריכות להבהיר זאת מלכתחילה וחייבות לשמור על סוג של שליטה במערכת היחסים. אם הגבר מנסה לכפות דברים שהיא אינה מעוניינת בכך, אז היא יכולה לשקול לעזוב את מערכת היחסים ולחפש אחרת.

מניעת היסחפות במערכת היחסים - יש להתקדם בהדרגה צעד אחר צעד ולבנות אותה בזהירות. יש צורך להתקדם כאשר מרגישים שהדבר הוא הנכון לעשותו. כך מגדילים את הריגוש בקשר וגם משיגים תוצאות טובות ומקוות יותר.

הכרת תודה - יש צורך לשמור על המינון הנכון בהבעת הכרת תודה והערכה הדדית, ובוודאי, ולא לנהוג בחמדנות כלפי הצד השני כיוון שזו תכונה שעלולה להוריד ולפגוע בהדדיות ובריאות הקשר.

שמירה על איפוק רגשי– מערכות יחסים שונות משתנות ויכול להיווצר מצב בו האישה מתחילה להיקשר רגשית לגבר (או להפך) מידית ובשלב מוקדם ומוגזם מדי. חשוב לנסות לבדוק אם הרגשות אמיתיים והדדיים ולדבר עליהם עם בן הזוג. במידה וגם הוא נקשר/ת רגשית אזי כדאי להמשיך את הקשר. בכל מצב אחר כדאי לנתק אותו כדי למזער נזקים רגשיים מצטברים.
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >