שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

הכרויות ספיד דייטינג

בטח לא פעם שמעתם את הביטוי ספיד דייט ולא ממש הבנתם למה התכוון המשורר, אז כמו שזה נשמע ספיד דייט – פגישה או בעצם מספר פגישות מהירות.

בערב אחד תוכלו להכיר מספר בני זוג פוטנציאלים בפרק זמן מסוים ולהחליט בסוף הערב מי מבין האנשים שפגשתם יכול להתאים לזוגיות הבאה שלכם.

ערבי הכרויות כאלה בדרך כלל מאורגנים ומתחלקים לפי קבוצות גיל וסטטוסים, לא יקרה מצב שבו בחור בן 25 ישב לפגישה עם אישה בת 50.

ערב הכרויות מהסוג הזה הוא עוד שיטת הכרויות לקשר רציני, הנאות או בילויים משותפים, המטרה היא למצוא התאמה ולהמשיך הלאה.

הכרויות ספיד דייטינג

איך מכירים בערב ספיד דייטינג
טוב אז ערב הכרויות כזה יכול להיות מאד משעשע ומהנה, בדרך כלל ערב הכרויות מסוג זה יתקיים במקום סגור כמו פאב או אולם אירועים קטן.

במהלך הערב שמתקיים בדרך כלל בין 3 ל- 4 שעות תכירו בערך 10 בחורים או בחורות לדייטים קצרים של לא יותר מ- 10 דקות לכל דייט.

במהלך הדייט תוכלו לדבר על הכל ולשאול כל מה שבא לכם על מנת להבין האם הצד השני יכול להתאים לכם לזוגיות הבאה.

10 דקות זה זמן מאד קצר אך יש מחקרים שאומרים שתוך כמה שניות ראשונות בכל דייט אפשר לדעת אם קיימת כימיה להמשיך ולהיפגש שוב.

מה קורה אחרי הדייטים
לפני תחילת הדייטים תקבלו דף שבו תוכלו לסמן מי מבין כל הפגישות שלכם מצא חן בעיניכם ואם מי אתם רוצים לנסות ולהמשיך גם אחרי ערב הספיד דייט.

במידה וסימנתם בחורה שמצאה חן בעיניכם וגם היא סימנה אתכם, בסוף הערב או יום למחרת תקבלו הודעה ממפיקי האירוע על התאמה ותקבלו פרטי התקשרות להמשך.

שימו לב שיכול להיות גם שאחרי ערב כזה תקבלו מספר התאמות אפשריות ותקבלו מספרים מכמה דייטים מוצלחים שהיו לכם.

למי מיועד ערב ספיד דייט
ערב הכרויות כזה מתאים לכל אחד אך יותר לכאלה שאין להם ממש זמן לצאת ביום יום לדייטים שונים ורוצים לרכז מספר דייטים בערב אחד.

תחשבו על זה לרגע, כל יום דייט במהלך שבוע שלם יכול להתיש ולייאש מאד מהר אך בערב חוויתי אחד של כמה שעות עם מספר דייטים ניתן להפיק יותר.
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >