שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

הכרויות באפליקציה

טוב היום לכולנו יש סמארטפון בכיס שניתן לעשות בו כמעט כל דבר שנרצה, בין היתר ניתן להכיר בני זוג לכל עניין ומטרה בשלל אפליקציות שקיימות ברשת.

הכרויות באפליקציות הפכה לפופולארית במיוחד וניתן למצוא היום לא מעט אפליקציות המספקות שירות הכרויות לקשר רציני, בילויים או סתם הנאות משותפות.

 
הכרויות באפליקציה

איפה מוצאים אפליקציות להכרויות ?
כיום ישנן שתי מערכות הפעלה מובילות ולכל מערכת הפעלה קיימת חנות וירטואלית שניתן להיכנס אליה בכל רגע ופשוט לחפש אפליקציות בכל תחום.

שימו לב שכמו במחשב האישי גם בחנויות הוירטואליות קיימות אפליקציות המספקות שירות בחינם ומצד שני תמיד יהיו את האפליקציות שיגבו תשלום בעבור השירות.

הכרויות באפליקציה בכל רגע
היתרון באפליקציית הכרויות הוא שהטלפון האישי נמצא אתנו בכל רגע, בעבודה, באוטובוס, ברכב, בקולנוע ובעצם חוץ מהמקלחת הוא צמוד אלינו באופן קבוע.

כולנו יודעים שדרך המחשב בבית, הכרות או התכתבות יכולה לקחת לא מעט זמן, כל אחד עובד בשעות שונות, יישן בשעות שונות ולפעמים אנו שולחים הודעה והצד השני יכול לקבל אותה רק יום או יומיים למחרת.

ההכרויות בסמארטפון נוחות מאד כי בכל רגע נתון נוכל להיכנס ולשוטט לנו באפליקציה ולא משנה באיזו שעה, תמיד נוכל להיות אונליין ולענות או לשלוח הודעות.

הכרויות לפי מיקום
אחד הדברים שהופך את שירות ההכרויות באפליקציה למעניין ונוח הוא שירות המיקום שקיים בכל סמארטפון שקיים בשוק.

בעזרת שירות מיקום ניתן למצוא גולשים באפליקציות שונות קרוב מאד לאזור מגורינו, המערכת מוצאת גולשים בקרבת מקום ומציגה לנו תמיד את הקרובים אלינו.

אז כן, היום הרבה יותר נוח להכיר ולהיפגש, ניתן להוריד אפליקציית הכרויות, לדבר עם גולש או גולשת שגרים קרוב ולהיפגש תוך כמה דקות אפילו בפיג'מה לפני השינה.

 
להורדה של אפליקציית ההכרויות של מיטיו למכשירי אנדרואיד לחצו כאן
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >