שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

הדייט של חיי

זה היה סוף שבוע סוער וקר, ישבנו כמה חברות בבית מול סרט טוב וכמו שאתם בטח יודעים, כשכמה בנות יושבות יחד, לא חסרות חפירות על כל מיני נושאים.

אז אחד מהנושאים שדיברנו עליהם היה אתרי הכרויות וכל מה שמסביב, רוב החברות שלי היו יוצאות לדייטים מכל מיני אתרים באופן קבוע כך שהיו הרבה סיפורים.

אני חייבת להודות שאני אף פעם לא האמנתי באתרי הכרויות, תמיד חשבתי שמי שנמצא שם נמצא כי לא ממש הולך לו וממש לא רציתי להכיר בחורים כאלה.

באותו ערב בנות כנראה שהחברות היקרות שלי החליטו לשבת עליי חזק בנושא הזה, כל הערב כמעט ניסו לשכנע אותי להירשם לאחד מהאתרים האלה באינטרנט.

התחילו לספר לי על כל מיני דייטים שהיו להם חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות, אני חייבת להודות שכל סיפור הרחיק אותי יותר ויותר מהעניין וממש לא רציתי להיות שם.

אחרי שעתיים של שכנועים אחת החברות החליטה שהיא זאת שתעשה את הצעד שאני חוששת לעשות, היא פתחה מחשב נייד ונכנסה לאחד מהאתרים שקשורים להכרויות.

ניסיתי לא לשתף פעולה אבל לא ממש הצלחתי, בסוף אפשרתי לה להירשם לאתר הכרויות ולפתוח לי כרטיס שם, יאללה חיים פעם אחת, מה יש לי להפסיד.

ערב למחרת ישבתי לי בבית משועממת ונכנסתי לאתר שרשמו אותי, נכנסתי סתם בשביל לבדוק את כל נושא ההכרויות הזה באינטרנט, אפילו העליתי תמונות לכרטיס שלי, ניסיתי לקחת את זה ברצינות ואולי לנסות להכיר באמת.

אחרי 10 דקות שאני באתר קיבלתי פנייה, בחור שנראה טוב ונשמע טוב לפי הכרטיס שלו אבל בינינו, כל אחד יכול לרשום על עצמו מה שהוא רוצה.

דיברנו באתר ואחרי 3 דקות הצעתי לעבור לשיחה נורמאלית יותר בטלפון, אין לי ממש סבלנות להתכתבויות מיותרות עם מישהו שאני לא מכירה.

דיברנו בטלפון חצי שעה, הייתה שיחה ממש כייפית וזורמת, הרגשתי כאילו אני מכירה אותו לא מעט זמן, גילינו נושאים משותפים לשנינו.

אני לא יודעת מה קרה לי באותו רגע אבל הרגשתי שאני חייבת לראות אותו עוד היום, שאלתי אותו אם הוא בחור ספונטני ואם בא לו להיפגש היום והוא הסכים, קבענו להיפגש תוך שעה.

ישבנו בבית קפה לא רחוק מהבית שלי ותקשיבו טוב, היה לי כל כך כייף שלא רציתי שזה יגמר, זה היה כמו סוג של חלום מוצלח.

אני לא אמשוך אתכם יותר מידי עם כל מיני סיפורים מהאגדות, אנחנו כבר כמה חודשים יחד ואת האמת, נראה לי שזה הבחור שאיתו אני אתחתן ואקים משפחה.

הייתי כל כך נגד ולא לקחתי את זה ברצינות אבל היום אני ממש מודה על אותו ערב בנות ועל זה שרשמו אותי ממש בכוח לאתר הכרויות, מצאתי את הגבר של חיי :-)

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >