שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

שאלות ותשובות

מהו אתר הכרויות מיטיו ?

מיטיו הינו אתר הכרויות לקשר רציני, הנאות או טיולים משותפים. לאחר הרשמה קצרה למיטיו הכרויות תוכלו להתחיל ולהכיר בני זוג פוטנציאלים לפי סינון הכולל אזור מגורים, גיל ועוד...

איך נרשמים לאתר ?

בעת גלישה האתר הרגיל תוכלו לראות באנר הרשמה מצידו הימני העליון של המסך, לחיצה עליו תפתח את חלון ההרשמה ותתבקשו למלא פרטים על עצמכם ולהעלות תמונות. במידה ואתם נכנסים דרך אתר הסלולאר, בעת כניסה לאתר וצפייה בכרטיסי הגולשים יפתח לכם אוטומטית חלון הרשמה לאתר, ההרשמה בסיסית ומהירה ולאחר מכן תתבקשו למלא את כל שדות הפרופיל ולהעלות תמונה.

איך פונים אלינו ?

ניתן להשאיר פרטים מלאים בעמוד יצירת הקשר , נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהעניק לכם את השירות לו אתם זקוקים.

האם ההרשמה עולה כסף ?

ההרשמה למיטיו הכרויות חופשית ובחינם לכלל הגולשים, חשוב לציין שהאפשרויות שיהיו פתוחות למשתמשים שנרשמו בחינם הן שליחת קריצות וקריאת הודעות ללא הגבלה.

למה צריך לרכוש מנוי באתר ?

כמו שהזכרנו בסעיף הקודם, ההרשמה לאתר מתאפשרת לכלל הגולשים בחינם אך במידה ותרצו להשתמש בכלל שירותי האתר הכוללים בין היתר: פנייה בהודעה אישית או שיחת צ'אט לגולשים אונליין באתר לא תוכלו אלא אם יהיה ברשותכם מנוי באתר.

האם אפשר לקרוא הודעות אם אין לי מנוי ?

מיטיו הכרויות מאפשר לגולשים שאין ברשותם מנוי לקרוא הודעות באתר מגולשים בעלי מנוי. במידה וקיבלתם הודעה מגולש בעל מנוי, תוכלו להיכנס לתיבת ההודעות ולקרוא אותה בחופשיות.

איך ניתן לערוך את הכרטיס האישי שלי ?

בגלישה דרך אתר הסלולאר ניתן לערוך את הפרופיל על ידי לחיצה על אייקון התפריט בצידו השמאלי של המסך ומיד לאחר מכן יש ללחוץ על לשונית " עריכת פרופיל " מצד ימין של המסך ומשם לערוך את כל קטעי הפרופיל הקיימים. בגלישה באתר הרגיל יש ללחוץ על קישור " עריכת פרופיל " בצידו הימני העליון של המסך ולערוך את כל קטעי הפרופיל שתרצו.

איך מוסיפים תמונה לכרטיס האישי שלי ?

במידה ואתם גולשים דרך המחשב הביתי,ניתן להיכנס דרך קישור " עריכת פרופיל " שנמצא בצידו הימני העליון של האתר ומשם להיכנס לעריכת הפרופיל, בשדה העליון תוכלו לעדכן או להעלות תמונה חדשה לפרופיל. במידה ואתם גולשים דרך מכשיר הסלולאר יש ללחוץ על אייקון התפריט בצידו השמאלי העליון של המסך ומשם להיכנס ללשונית " עריכת פרופיל ", האפשרות הראשונה תאפשר לכם להעלות או לעדכן תמונה.

העליתי תמונה, למה הגולשים לא רואים אותה עדיין ?

לאחר העלאת תמונה לכרטיס יש צורך להמתין עד שצוות האתר יאשר אותה. ישנם גולשים המעלים תמונות לא רציניות או לא אמיתיות לכן צוות מיטיו הכרויות עובר על כל תמונה ותמונה שעולה למערכת ומאשר אותה ידנית.

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >