שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

שכחתי להוציא כסף מהבנק

טוב היו לי הרבה רגעים מביכים בחיים אבל זה באמת כבר לא היה נעים.

כמו תמיד, הכרתי בחורה מאד נחמדה באתר הכרויות, כמו בכל הכרויות, התחלנו באתר, המשכנו לפייסבוק ומהר מאד מצאנו את עצמינו בשיחת טלפון מהנה.

השיחה באמת הייתה כייפית, גילינו שיש לנו הרבה דברים משותפים, אפילו גילינו ששנינו אוהבים איזה בית קפה נחמד באזור תל אביב.

לאחר כמעט שעה של שיחה בטלפון החלטנו שאנחנו לא רוצים למשוך יותר מידי והחלטנו להיפגש יום למחרת בשעות הערב, קבענו שעה ומקום שממנו אני יאסוף אותה.

אני חייב לציין שדי התרגשתי וכולי הייתי ציפייה כבר לפגוש אותה, לא משנה מיטיו הכרויות או כל אתר אחר, להכיר מישהי נחמדה וכייפית זה דבר נדיר היום.

שעת הפגישה הגיעה וכולי בהתרגשות מתחיל להתארגן, מתלבש יפה, מתבשם ויוצא לכיוון הרכב לנסוע ולאסוף אותה מהבית.

דייט בלי כסף

אחרי כחצי שעה הגעתי וראיתי שהיא כבר למטה מחכה לי, החניתי את הרכב ויצאתי אליה, היה כל כך כייף לראות אותה היא נראתה אפילו יותר טוב מהתמונות שראיתי בפייסבוק.

נסענו לכיוון אותו בית קפה ששנינו אהבנו, תפסנו לנו שולחן מבודד ושקט, התחלנו לדבר ולצחוק, להכיר אחד את השנייה פנים מול פנים כמו שצריך.

טוב הדייט היה מאד מוצלח אין מה לדבר, ישבנו לא מעט, דיברנו המון ואפילו גילינו שאנחנו כמעט אחרונים במסעדה והחלטנו לבקש חשבון.

טוב, כאן הגיע הרגע הכי מביך בחיים שלי, אתם לא תאמינו, מרוב ההתרגשות שכחתי לעצור בכספומט ולהוציא כסף בשביל הדייט, הארנק שלי פשוט היה ריק.

לא ידעתי מה לעשות באותו רגע, היא שמה לב שאני נבוך ושאלה אותי מה קרה, סיפרתי לה מה קרה והיא הייתה הבחורה הכי מקסימה בחיים ואמרה שהיא תשלם ושאין שום בעיה.

הייתי כל כך נבוך, איזה דפוק אני התחלתי לחשוב לעצמי, היא בחיים לא תאמין שזה המקרה, היא תחשוב שאני קמצן מגעיל...

לאחר שיצאנו מבית הקפה אמרתי לה שאני נוסע לכספומט להוציא כסף ולהביא לה, היא לא הסכימה ואמרה שזה באמת בסדר ולא קרה שום דבר.

הגענו לבית שלה, דיברנו 5 דקות ואז היא ירדה מהרכב והלכה, הרגשתי כזה מטומטם, איך אני יכול לשכוח להוציא כסף מהבנק לפני דייט.

רק שתדעו שאחרי הדייט הזה לא ראיתי ולא שמעתי ממנה יותר, זה היה לפני כמה חודשים, ניסיתי ליצור קשר כמה פעמים והיא פשוט סיננה, חבל, היא באמת בחורה מקסימה וכנראה שהיא לא האמינה לסיפור שלי ופשוט חשבה שאני קמצן או משהו

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >