שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר מיטיו הכרויות
עמוד זה מהווה הסכם בינך לבין אתר " מיטיו הכרויות ", מרגע הרשמתך לאתר הינך מתחייב לפעול לפי סעיפי התקנון, במידה ואת/ה אינך מסכים לתנאי השימוש, נא לא להשתמש בשירות האתר.

שימוש וגלישה באתר
אתר הכרויות מיטיו משוכנע כי עשית את הבחירה הנכונה ומברך אותך על הבחירה להשתמש בשירות האתר, אנו נספק לך שרות על עוד תהיה הסכמה בינך לבננו על תנאי השימוש באתר.

אישור שימוש וגלישה באתר
הגלישה באתר מותרת מגיל 18 ומעלה בלבד. נשמח באם תצרו איתנו קשר במידה ונתקלתם בפרופיל משתמש הנחשד כפרופיל מפוברק של גולשים מתחת לגיל 18, ניתן ליצור אתנו קשר בעמוד יצירת הקשר.

צוות אתר מיטיו הכרויות עושה ויעשה הכל על מנת ליצור קהל גולשים רציני ואמיתי, יחד עם זאת אין הנהלת האתר יודעת מי בוודאות הגולשים העומדים מאחורי הפרופיל שלהם לכן אין אנו אחראים על המידע שנמסר לכם על ידי הגולשים באתר בכל דרך התקשרות כלשהי.

מידע כוזב
הינך מאשר/ת ומודע לכך שאין ביכולתנו לבדוק ולאמת כל מידע הנמצא באתר. אנו איננו אחראיים על התכנים המתפרסמים באתר, תכנים כגון שליחת הודעות, שיחות צ'אט ועוד...

הפסקה וניתוק הגלישה באתר
במידה ותרצו להפסיק את הגלישה והשימוש באתר, יש לשלוח לנו הודעה דרך עמוד יצירת הקשר, נא לציין את שמכם המלא ואת כתובת המייל איתה נרשמתם לאתר, כרטיסך ימחק תוך 24 שעות מרגע הבקשה במלואה.

הגלישה והשימוש באתר
ברגע הרשמתך לאתר הינך מאשר ומסכים לכל הרשום בדף זה.

1. לא תשתמש בתכני האתר לרעה, שימוש הכולל: העתקות של תכנים או תמונות לכל מטרה.
2. חל איסור להעלות שום תכנים למטרת רווח אישי או פרסום כלשהו.
3. חל איסור לשתול באתר קישורים שונים לאתרים כלשהם למטרת קידום ופרסום.
4. חל איסור לפרסם תכני מבוגרים כלשהם, הן מבחינת מלל והן מבחינת תמונות חושפניות.
5. חל איזור מוחלט לקלל או לרמוז כל מיני הערות פוגעניות כלפי גולשים אחרים.
6. חל איסור לפרסם תכנים אסורים, תכנים המוגדרים אסורים לפרסום על פי החוק.
 
כרטיסך האישי באתר
הינך מתחייב למלא מלל מדויק בכרטיסך האישי באתר. כרטיסים שימצאו בעלי תכנים שקריים, ימחקו במיידי מרשימת הכרטיסים באתר ללא שום התראה מוקדמת.

מומלץ להעלות תמונות לאתר, התמונה חייבת להיות ברורה, תמונות נוף כלשהן לא יאושרו באתר, אך ורק תמונות אמיתיות יאושרו לאחר בדיקה.

אין להעלות יותר מ- 4 תמונות לכרטיס האישי באתר, במידה ויועלו יעלו יותר מ-4 תמונות, יאושרו 4 התמונות הראשונות ושאר התמונות ימחקו במיידי.

קבלת הודעות מהאתר
בעת הרשמתכם לאתר אתם מתחייבים למלא כתובת דואר אלקטרוני פעילה ותקנית.

בהרשמה לאתר הנכם מאשרים כי אתם מוכנים שנשלח לכתובת הדוא"ל שאיתה נרשמתם פרסומים מכל סוג ובכל עת, כולל פרסומים שיווקיים למיניהם.

בנוסף, תקבלו לדוא"ל גם הודעות ממערכת מיטיו הכרויות, בנוגע לאישור הרשמתכם לאתר, אישור תמונה שהעלתם לאתר, שחזור סיסמא, קבלת הודעה מגולשים אחרים וכו'...

הרשמה לאתר ורכישת מנוי בתשלום
ההרשמה לאתר הינה בחינם לחלוטין אך על מנת להנות מכל שירותי האתר יש לרכוש מנוי בתשלום, ישנם מספר מסלולים לרכישה וכל גולש רשאי לבחור את החבילה המתאימה לו.

התשלום בעבור המנוי מתבצע על ידי כרטיס אשראי באתר. לאחר רכישת מנוי לא יינתן החזר כספי מכל סיבה שהיא, במידה והחלטתם להסיר את כרטיסכם מהאתר לאחר רכישת מנוי, בקשתכם תתבצע תוך 24 שעות אך ללא החזר כספי.

מידע נוסף
כל המידע שתחשפו אליו באתר באחריותכם האישית. אנו לא אחראים על המידע שיגיע אליכם דרך האתר על ידי מפרסמים או גולשים אחרים באתר זה.

אנו לא אחראים על נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מהגלישה באתר, פגישה עם אחד מגולשי האתר וכו'.בכל רגע נתון, רשאי צוות מיטיו הכרויות לערוך או למחוק כרטיסים באתר עקב שימוש בלתי הולם או גילוי כרטיס פיקטיבי שנפתח למטרת פרסום או פגיעה בגולשים אחרים באתר.

המשך שימושכם באתר זה מאשר את הסכמתכם לדף תנאי שימוש זה זה ולכל סעיף וסעיף הרשומים כאן. במידה ואינכם מסכימים עם תקנון זה או עם חלק מסעיפיו פשוט אל תשתמשו בשירות האתר.

במידה ויש לכם שאלה, תלונה או הצעת יעול, נשמח אם תפנו אלינו דרך עמוד יצירת הקשר, נחזור אליכם בהקדם האפשרי ונעניק לכם את השרות לו אתם זקוקים.

 
שיהיה המון בהצלחה במציאת הזוגיות הבאה שלכם.
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >