שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

אחד הדייטים ההזויים שהיו לי

טוב כזה דבר עוד לא קרה לי עד עכשיו ומקווה שגם לא יקרה.

לא מזמן פנה אליי בחור באתר הכרויות, הכרטיס של אותו בחור היה כמעט וריק מפרטים וגם לא הייתה תמונה, אני בדרך כלל לא עונה לכרטיסים כאלה אבל הפעם משהו היה שונה.

השיחות שלנו היו מאד כיפיות, לא יודעת איך להסביר את זה אבל היה שם משהו שונה, הרגשתי שאני מדברת עם מישהו שכמעט מכיר אותי ומבין אותי יותר מכולם.

כל כמה דקות הייתי זורקת איזו רמיזה, משהו שיגרום לו אולי לשלוח לי תמונה שאני אראה לפחות אם מי אני מדברת אבל הוא היה פשוט מתעלם.

זרמתי, מה אכפת לי, כייף לי לדבר עם בנאדם כשמשעמם לי, הוא מצחיק אותי, מה כבר יכול לקרות משיחות באינטרנט ?

תאמינו או לא אבל השיחות האלה נמשכו שלושה שבועות אולי קצת יותר, היינו מדברים כל יום, כל ערב הייתי נכנסת לאותו אתר הכרויות שהכרנו בו, הייתי ממתינה שיגיע ומיד היינו פותחים שיחת צא'ט.

אחרי תקופה ארוכה יחסית שאני מדברת עם מישהו שאני לא מכירה הצעתי להיפגש, התגובה שלו הייתה מאד מהססת בטענה שהוא מפחד להרוס את מה שיש בינינו.

כל העניין התחיל להחשיד אותי, הוא אפילו לא היה מוכן לדבר בטלפון, כבר לא ידעתי מה לחשוב, אמרתי לעצמי אולי זו בכלל בחורה שמדברת איתי או מישהו נשוי שלא מוכן לחשוף את עצמו.

אמרתי לאותו בחור שאני נאלצת לסיים את כל הקשר המוזר הזה בטענה שאני לא יכולה להמשיך בקשר וירטואלי כזה, זה התחיל ממש להעיק ולהפתעתי קיבלתי תשובה אחרת ממה שחשבתי.

הוא הציע להיפגש במקום מסוים שהיה די רחוק ממני, הוא הציע שלא נדבר בטלפון רק אחרי שכבר ניפגש, זה לא היה ממש ברור לי אבל אני מודה שזרמתי עם כל הדבר ההזוי הזה...

ביום המפגש הגעתי לאותו בית קפה שקבענו בו, הגעתי לפניו, התיישבתי באחד השולחנות, הזמנתי משהו לשתות ופשוט המתנתי.

בזמן שהמתנתי לו שמתי לב פתאום בבן זוגה של חברתי הטובה שנכנס למקום, קראתי לו, הוא סיפר שמחכה למישהו לפגישת עסקים ואני סיפרתי שאני  מחכה לבחור שהכרתי באינטרנט לא מזמן וקבענו להיפגש היום.

ישבנו חצי שעה בערך, דיברנו, צחקנו ופתאום הבנתי שהדייט שלי עדיין לא הגיע, שיתפתי את בן זוגה של החברה שלי ובמקביל ניסיתי לחייג אליו כמה פעמים והשיחה עברה ישירות למשיבון הסלולארי, מוזר לא ?

מה שיותר מוזר הוא שגם אותה פגישת עסקים של בן זוגה של חברתי כנראה התבטלה בגלל  דפיקת ברז " של אותו לקוח שהיה אמור להגיע...

התחלתי לחשוב לעצמי, האם זה יכול להיות שבעצם אותו בחור שדיברתי איתו במחשב הוא בעצם הבן זוג של החברה הכי טובה שלי, אלוהים ישמור ???

לקח לי קצת זמן אבל אחרי 2 דקות שילמתי על השתייה, התנצלתי והלכתי מאותו מקום שישבתי בו במחשבות שעד עכשיו לא יוצאות לי מהראש, יכול להיות שזה הוא ?

כנראה שאני בחיים לא אדע כי ברור שאני לא אשאל אותו ויותר מכך, הטלפון של אותו בחור שהיה אמור להגיע לדייט סגור כבר תקופה ארוכה, הזוי בהחלט...

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >