שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

דאבל דייט

טוב על הדייט הזה אתם חייבים לשמוע...

לא מזמן הכרתי בחורה ממש חמודה, כמו בכל הכרות ראשונה, התחלנו באתר הכרויות כלשהו, לאחר זמן קצר עברנו לפייסבוק ומשם כמובן לשיחת טלפון ראשונית.

אני חייב לציין שכל השלבים המעיקים כביכול היו ממש כייפים עם אותה בחורה, מהשיחה הראשונה באתר ההיכרויות ועד לשיחת הטלפון, הכל היה ממש כייף.

דיברנו כמעט שבוע בטלפון, יכול להיות שמשכנו את זה קצת אבל למי היה אכפת, היה כייף, הכל זרם כמו שצריך, למה להסתכל על כל דבר קטן ?

טוב אז אחרי שבוע בערך החלטנו להיפגש, זה היה סוף שבוע ביום חמישי, יום נוח לשנינו כי גם למחרת שנינו לא היינו צריכים לקום מוקדם לעבודה.

דיברנו בערב של יום חמישי והצעתי להיפגש בסביבות השעה 22:00 בערב, היא שאלה אם לא מפריע לי להיפגש יותר מוקדם, כמובן שזה לא הפריע לי בכלל כי גם ככה לקחתי בחשבון שכל הערב אני איתה אז ממש לא משנה שעה פחות או שעתיים יותר.

בסופו של דבר קבענו בשעה 20:00 בערב, הצעתי לאסוף אותה מהבית וכך היה, בשעה 20:00 בערב נפגשנו וסוף סוף ראינו אחד את השנייה.

לא נתעכב יותר מידי על הדקות הראשונות, אומר בכללי שהיא הייתה נראית מעולה, חששתי קצת מהמפגש הראשוני, היו לי כבר כל מיני מפגשים מאתרי הכרויות שונים, אבל תוך שנייה הכל הסתדר לי בראש, היא הייתה מקסימה וזהו...

התייעצנו קצת לגביי המקום שנשב בו ולבסוף התקבלה החלטה, נוסעים לבית קפה חמוד שנמצא לא רחוק מהבית שלה, נסענו לשם והתיישבנו לנו בכייף...

את האמת, היה ממש נחמד, התקשורת הייתה מעולה, האווירה הייתה מאד כייפית, הכל היה יותר טוב ממה שחשבתי שיהיה ואת האמת שהיה נראה שזה הדדי.

אחרי שעה בערך מהרגע שהתיישבנו שמתי לב שהיא מסתכלת כל רגע על השעון, תוך כדי שיחות וצחוקים או סתם ברגעים של שתיקות מביכות, כל שנייה מבט על השעון...

בשלב כלשהו שאלתי אותה בצחוק, מה קרה את כל הזמן מציצה על השעון, יש ל עוד דייט שממתין לך איפשהו ???

לא תאמינו אבל התשובה הייתה כן, חשבתי שהיא צוחקת אבל ממש לא, היא סיפרה לי שהיא קבעה עוד דייט ובגלל זה היא ביקשה להיפגש מוקדם ולא מאוחר מידי.

הייתי בשוק, שני דייטים בערב אחד, למה לעשות כזה דבר, עזבו אותי, מה איתה ? איך היא יכולה להפגש עם שני גברים באותו ערב ?

אני חייב להודות זה קצת עצבן אותי, איך שהמלצר עבר ביקשתי חשבון, היא ממש לא הבינה מה קרה, טענה שמאד כייף לה, למה צריך לקום וללכת ?

הסברתי שזה נשמע לי קצת מפגר שהיא מקציבה לי זמן ובעוד כשעה היא תצטרך לקום וללכת לדייט הבא שלה והצעתי פשוט ללכת תוך כדי זה שאני מאחל לה המון בהצלחה...

לקחתי אותה הביתה, בכל זאת לא אשאיר אותה שם למרות שהיא הייתה יכולה להמשיך עם הדייט הבא שלה אפילו באותו שולחן, הכל כבר מוכן לא חבל ? 

הגענו הביתה, איחלתי לה בהצלחה ואתם לא תאמינו מה היא עוד אמרה בסוף...

אמרה שאחרי הדייט השני תהיה לה החלטה עם מי היא רוצה להמשיך להיות ואמרה לי שהסיכוי שלי גבוה כי אני ממש חמוד ומקסים...

ביקשתי ממנה לא לטרוח ולא ליצור איתי קשר יותר, חצופה !!!

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >