שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

טיפים לדייט ראשון

בואו נתחיל מזה שאין כזה דבר חוקים לדייט ראשון, שני או תשיעי, הכל תלוי בקליק הראשוני, באווירה, באופי ובהתנהלות של אותו אדם המגיע לדייט.
 

מצד שני ישנם כמה דברים שמומלץ לא לעשות בדייטים ובמיוחד בדייטים הראשונים על מנת לא להבריח את הצד השני מכם ולגרום לו פשוט לא לרצות להפגש אתכם שוב.
 

מיטיו הכרויות אסף מכם הגולשים את הטיפים המובילים לדייטים ראשונים והנה הם כאן לפניכם כתובים בצורה הומוריסטית אך לא לשכוח – בכל צחוק יש טיפה מן האמת.
 

חוויתם דייט הזוי, מצחיק, מוצלח ורוצים להוסיף עוד טיפים לרשימה ?
 

מלאו את הפרטים שלכם דרך עמוד יצירת הקשר, נשמח לחזור אליכם ולשמוע טיפים נוספים ויותר מכך, נשמח להוסיף אותם כאן באתר.
 

טיפים לדייט ראשון


טיפים המיועדים לבחורים:

1) לעולם אל תתן לבחורה לשלם בדייט הראשון – זה ממש לא משנה אם הבחורה מצאה חן בעינייך או לא, אל תרמוז לה לשלם חצי, רבע או שליש מהחשבון, העולם קטן, לא היית רוצה שהיא תספר למחרת איזה בחור קמצן היה לה בדייט.
 

2) מחמאות זה נחמד אבל לא להתעלק – כל בחורה אוהבת ורוצה שיחמיאו לה, היא מוצאת חן בעינייך זה סבבה, תחמיא אבל לא כל שנייה, יותר מידי מחמאות יכולות לגרום את ההיפך ממה שאתה רוצה ולהפוך את זה לדבר מעיק ומגעיל.
 

3) שיחות מחברים במהלך הדייט ממש מיותרות – טוב אף אחד לא יכול למנוע שיחות במהלך הדייט אך מה שכן ניתן למנוע זה את אותן השיחות של החברים שמתים לדעת איך הדייט ואיך הבחורה, תשמרו על טאקט, בחורות מרגישת את זה.
 

4) לא מצאה חן בעינייך, לא נורא – קבעת עם בחורה וכשהיא הגיע היא לא ממש מצאה חן בעינייך, אל תתנהג בצורה מגעילה, חוסר כבוד רק יוריד מהערך שלך, צאו בכל זאת, שבו באיזה בית קפה קצת ובסוף הערב סיים את זה בנימוס.
 

5) דייט ראשון רק מחוץ לבית – לעולם אל תזמין בחורה אלייך לבית בדייט הראשון, זה נתפס כמשהו לא רציני, משדר חוסר כבוד כלפי הבחורה ומעורר חשד לגבי רצינות הקשר, במידה ויש חיבור ורצון הדדי אין בעיה אך בכל זאת אל תהיה הראשון שיציע זאת.
 

טיפים המיועדים לבחורות:

1) בדייט ראשון מומלץ שתגיעי לבד – הכרת בחור נחמד, כייף לכם לדבר בטלפון, בכל זאת אין לך מושג מי עומד מאחורי המסך ולכן רצוי שלדייט הראשון תגיעי בכוחות עצמך כך תוכלי ללכת מתי שיתחשק לך מבלי להיות תלויה בבחור שאולי לא תרצי שיחזיר אותך.
 

2) לא להגיע עם מיני ומחשןף – אתן הבחורות אוהבות להתלבש לפעמים בצורה סקסית ומושכת, בדייט הראשון רצוי מאד להגיע בלבוש צנוע כך גם תשאירי מקום לדמיון ויותר מכך תגרמי לבחור להתייחס אלייך בצורה מלאה ללא הפרעות.
 

3) לחוצת חתונה ? לא לשדר לחץ ! – כל האחים שלך נשואים עם ילדים ? סבבה, במידה ואת לחוצת חתונה זה הדבר האחרון אם בכלל שהדייט שלך ירצה לדעת, תחסכי בדיבורים מלחיצים ומיותרים על חתונה, אולמות, שמלות ועוד...
 

4) בחירת מקום מוצלח ונוח – הדייט הראשון גם ככה מלחיץ ומעיק לפעמים, במידה והבחור מתייעץ איתך לגביי מיקום הדייט תעשי לו ולעצמך טובה, בחרי איזה בית קפה נחמד ורגוע ולא איזו מסעדת דגים יוקרתית, הדברים האלה לא מתאימים לדייט הראשון.
 

5) הציעי לשלם לפחות חצי מהחשבון – כשהחשבון מגיע ומונח על השולחן הציעי לשלם חצי ממנו, מן הראוי שהגבר ישלם בדייט הראשון אפילו את הטיפ אבל הבחורה צריכה להראות נכונות לשלם, שום דבר לא מובן מאליו.

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >