שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

הכרויות אקדמאים

בדומה לאתרי הכרויות הפונים לקהל יעד מסוים ישנם גם אתרים המספקים שרות הכרויות לקהל האקדמאים בישראל.

אתר הכרויות לקהל האקדמאים מספק בדיוק את אותו השירות כמו בכל אתר אחר בעזרת כרטיס אישי, תמונות, מלל חופשי, תחביבים ועוד.

ישנם אתרים המספקים את השירות לכל קהל יעד באשר הוא כגון: הכרויות אקדמאים, הכרויות לדתיים, הכרויות לחילוניים וכל קהל יעד נוסף המחפש זוגיות.

אצלנו באתר מיטיו ניתן למצוא בני זוג פוטנציאלים המשתייכים גם לקהל האקדמאים בישראל, אנו מאפשרים לכל גולש להרשם לאתר כמובן במידה והמטרה היא רצינית ואמיתית.

יתרונות באתר הכרויות לאקדמאים

היתרון הבולט באתרים הפונים לאקדמאים הוא שבאתרים אלה הגולשים יוכלו למצוא בדיוק את קהל היעד הספציפי אותו הם מחפשים.

כל פנייה מאחד הגולשים באתר תהיה מאדם בעל השכלה אקדמאית כמובן במידה ואותו גולש מילא פרטים נכונים על עצמו בכרטיס והוא אינו משתייך לכרטיסים " מתחזים ".

יש כאלה שיגידו שזהו דווקא חיסרון, שבאתר הכרויות אמורים להכיר בני זוג פוטנציאלים מכל המגזרים ומכל קהל יעד שקיים אך מי אנחנו שנתווכח ?

אדם הנרשם לאתר הכרויות לאקדמאים בלבד מחפש להכיר בני זוג מקהל יעד ספציפי וכמוהו ישנם עוד הרבה גולשים אחרת לא היו קמים להם אתרים כאלה.

צוות האתר לא יאפשר הטרדות למיניהן

אנו באתר עושים ונמשיך לעשות הכל 24 שעות ביממה על מנת לאפשר לכם הגולשים להכיר בני זוג פוטנציאלים המחפשים קשר רציני ואמיתי בין אם מדובר בהכרויות אקדמאים או לא.

במידה ונחשפתם לגולש באתר שמטריד אתכם או גולש שהתגלה כמתחזה נשמח לשמוע על זה באופן מיידי, לבדוק את הפנייה ובמידת הצורך למחוק את הכרטיס ממאגר הכרטיסים באתר.

בנוסף נשמח לשמוע כל רעיון או הצעת ייעול בין אם מדובר בנושא הכרויות אקדמאים או כל נושא אחר באתר, ניתן לפנות אלינו דרך עמוד יצירת הקשר, נשמח לחזור אליכם במהרה.

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >