שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

עוד דייט מאכזב

טוב אז הפעם זו לא הייתה הכרות דרך איזה אתר באינטרנט, הפעם אשתו של חבר סידרה לי מישהי בטענה שהיא בדיוק מה שאני צריך, הנפש התאומה שלי, שנינו אוהבים את אותם דברים ובטוח שנצליח להסתדר מצוין.

השתכנעתי וקיבלתי את המספר שלה, התקשרתי למחרת בערב ואני חייב לציין שהשיחה הייתה מצוינת, דיברנו, צחקנו אפילו שרנו יחד שירים ששמענו ברקע ביוטיוב...

מרוב שהיה כייף אפילו לא שאלתי אם היא נמצאת בפייסבוק, אולי טיפה חששתי לראות תמונה שתגרום לי להתאכזב ממנה כי היה כל כך כייף לדבר איתה בטלפון, כבר שכחתי שזו לא הכרות דרך אתר הכרויות באינטרנט.

לבסוף שאלתי וקיבלתי תמונה למייל כי חשבון פייסבוק לא היה לה, אני חייב לציין שכשראיתי את התמונה שאלתי את עצמי, איך זה שכזה דבר מושלם נפל עליי כך פתאום, היא הייתה מהממת !!!

אחרי שלושה ימים של שיחות החלטנו להיפגש, קבענו לנו ערב אחד ללכת ולשבת בבית קפה בתל אביב, לשבת בכייף, לצחוק ולדבר, אפילו אמרנו שבטח נשב כל הלילה ולא נקום למחרת לעבודה.

כמובן שהצעתי לאסוף אותה, היא הסכימה וקבענו לשעה 21:00 בערב, כשהגעתי לאזור שבו היא גרה התקשרתי מהרכב תוך כדי נסיעה כדי לקבל ממנה הסבר בדיוק היכן היא גרה.

היא טענה שהיא למטה מחכה לי ובינתיים כיוונה אותי איך להגיע בדיוק אליה, פנייה ראשונה שמאלה, בכיכר ימינה וכו'...

ואז הכל התחיל...

בהתחלה כשהתקרבתי אליה עם הרכב חשבתי שזו טעות, ראיתי בחורה שלא נראית בכלל כמו בתמונה שקיבלתי, ראיתי בחורה שונה מאד מהתמונה במראה החיצוני.

בתמונה היא הייתה עם שיער שחור ארוך, בתמונה היא הייתה נראית גבוהה, בתמונה היא לא הייתה רזה אבל גם לא יותר מידי מלאה ובמציאות הכל היה שונה, שום דבר לא היה כמו בתמונה.

התאכזבתי מאד, פתאום שלושה ימים של שיחות בטלפון נמחקו לי מהראש וחשבתי לעצמי, למה היא עושה את זה ? למה היא לא שולחת תמונה עדכנית או לפחות מספרת את האמת ?

כמובן שאני לא מאלה שפוגעים באנשים, יצאנו בכל זאת וישבנו בבית קפה בתל אביב אבל הדייט ממש לא היה זורם ולא היה כייף כמו שחשבתי שיהיה, לפחות מבחינתי.

אני שואל את עצמי, למה אנשים שולחים תמונות לא עדכניות ? הרי זה יתגלה בדייט ויהרוס אותו, אני לא פוסל בחורות מלאות או שמנות חלילה, תעדכני אותי, יכול להיות שלי זה פשוט לא מתאים.

בקיצור כגודל הציפייה כך גודל האכזבה, עצה ממני, תנסו להיפגש כמה שיותר מהר, מסתבר שגם שלושה ימים זה למשוך יותר מידי.

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >