שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

מחפשת אהבה אך לא בכל מחיר

טוב אז הסיפור שלי מתחיל ככה...

לא מזמן הכרתי בחור נחמד מאד באתר הכרויות באינטרנט, אני מודה שישר איך שראיתי את התמונה שלו הרגשתי שאני חייבת לשלוח הודעה, מה שאני לא עושה בדרך כלל.

אחרי כמה דקות קיבלתי תשובה ושוחחנו כמה דקות באתר, הוא שאל אם יש לי פייסבוק ועניתי שכן, למי מאתנו היום אין פייסבוק...

התחברנו לפייסבוק וישר התחלתי לחקור את התמונות שלו, אני חייבת להודות שכל תמונה שראיתי גרמה לי לחייך יותר ולהידלק עליו יותר.

בשיחה הראשונה שלנו בטלפון דיברנו יותר משלוש שעות, הייתה אווירת שיחה כזאת כייפית, שכחתי כבר מתי הכרתי מישהו כזה נחמד, לא רצינו לסיים את השיחה, אני מחפשת אהבה והתחלתי לחשוב שהנה היא הגיעה.

בגלל כל מיני אילוצים לא יכולנו להיפגש במשך שבוע אך זה לא מנע מאתנו לדבר בטלפון כמה שעות ביום ואני ממש לא מגזימה, דיברנו כמעט בכל הזדמנות מה שסיקרן אותי עוד יותר להיפגש איתו.

אז לאחר שבוע קבענו להיפגש, לקראת הערב קיבלתי ממנו שיחה, הוא שאל אותי אם מפריע לי לבוא ולאסוף אותו, טען שהרכב שלו נתקע מאיזו סיבה והוא לא יכול לאסוף אותי.

כמובן שהסכמתי, לא הייתה לי בעיה בכלל לאסוף אותו, כל כך רציתי לראות מי הבחור שגרם לי ככה להסתקרן ממנו ולרצות לראות אותו כמו שלא רציתי לראות אף דייט אחר בחיי.

כמו כל בחורה שמחפשת אהבה נסעתי לאסוף אותו, הוא חיכה לי למטה ואיך שהתקרבתי אליו הוא התחיל לצעוד לכיוון הרכב שלי, אז ככה...

הוא היה מהמם, יותר חתיך מהתמונות שלו, הוא נכנס לרכב והייתי בשוק, אם הוא לא היה מספר לי שהוא עוסק בשיפוצים הייתי מנחשת שהוא דוגמן באיזו סוכנות.

נסענו לבית קפה באזור, דיברנו וצחקנו, סיכמנו בקצרה את כל השבוע שדיברנו בטלפון כמה שעות בכל הזדמנות שרק הייתה...

אני לא ארחיב יותר על הדייט עצמו שהיה אחד הדייטים הכי מקסימים בחיי, אני אספר לכם פשוט מה קרה בסופו...

הזמנו חשבון מהמלצר, הוא הניח אותו על השולחן והלך, כך החשבון נשאר במשך 10 דקות, על השולחן באמצע, ממתין שמישהו יקח אותו וישלם אותו.

שאלתי בנימוס אם נשלם ונלך והתשובה שקיבלתי ואתם לא תאמינו היא: אני מחכה כבר 10 דקות שתשלמי ונקום מפה.

הייתי בשוק, החשבון יצא 34 ₪ בלבד, חשבתי שהוא צוחק עליי אבל הוא היה רציני מאד, הוא פשוט חיכה שאני אשלם !

אני אמנם מחפשת אהבה אך לכל דבר יש גבול, עם כל השוק שהייתי בו הוצאתי שטר של 50 ₪ מהארנק, הנחתי על השולחן, הפניתי לו את הגב ויצאתי החוצה בתקווה שהוא לא ינסה לדבר איתי.

לרוע מזלי כמובן הוא בא אחריי וכמובן שעוד לקחתי אותו חזרה הביתה, חזרתי עצבנית כמו שלא הייתי בחיים, התחלתי להבין איך גבר שנראה כזה טוב פשוט לבד ולא בזוגיות.

34 ₪ בשביל הכבוד שלך היית מציע לפחות לשלם חצי, מה אני אגיד לכם חזרתי הביתה מאוכזבת מאד אבל עם עוד שיעור לעולם הדייטים.

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >