שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

סיפורי דייטים

חוויתם דייט מצחיק, הזוי, מהנה או מעצבן ? בא לכם לשתף ולספר ?

זה המקום המתאים לעשות זאת, כתבו לנו מייל וספרו בו על הדייט שעברתם, כתובת המייל נשארת במערכת ואינה מתפרסמת באתר, כמו כן אין צורך להזדהות בשמכם האמיתי.

סיפורי דייטים ניתן לשלוח למייל: meetyou2014@gmail.com , סיפורי הדייטים שיתפרסמו באתר יכנסו לתחרות עתידית שבה כמובן תוכלו לזכות בפרסים.

בינתיים המשיכו לקרוא ותהנו מסיפורי דייטים שכבר נשלחו והתפרסמו באתר...

הסיפורים שלכם:

הדייט עם הפנסיונר מהצבא, מאת: אאידה.

זה היה יכול להיות דייט מאד נחמד, זה התחיל בכמה שיחות מאד כייפיות ומעניינות, כולי הייתי ציפייה לדייט הזה אבל איך אומרים ? כגודל הציפייה לפעמים גם גודל האכזבה, חבל... להמשך קריאה לחצו כאן !

יכול להיות שזה באמת הוא ? מאת: סיגל.

טוב זו באמת אחת התעלומות שהיו לי בחיים, תעלומה שלצערי אף פעם לא תפתר, תקופה ארוכה של שיחות וירטואליות הסתיימה בצורה הזויה בלי שום קשר לכלום, יכול להיות שהייתי צריכה... להמשך קריאה לחצו כאן !


אשתו של חבר טוב סידרה לי מישהי, מאת: אנונימי.

אשתו של חבר סידרה לי מישהי, למרות שאני לא ממש אוהב את דרך ההכרות הזאת, השתכנעתי ולקחתי את מספר הטלפון שלה, דיברנו והיה מגניב, אחרי שלושה ימים החלטנו להפגש... להמשך קריאה לחצו כאן !


בחור מקסים שהכרתי באינטרנט, מאת: רויטל.

הכרתי בחור באתר הכרויות באינטרנט, יצא לי להכיר לא מעט באתרים אבל בחור כזה מקסים שנראה כזה טוב עוד לא יצא לי להכיר, שבוע דיברנו בטלפון לא מעט ואז החלטנו להפגש... להמשך קריאה לחצו כאן !

דייט כזה מוצלח גם בחלום לא חשבתי שיהיה לי, מאת: פלורי.

הכל התחיל בערב בנות מצחיק באחד מסופי השבוה הסוערים שהיו, כמעט כל הערב ניסו לשכנע אותי להירשם לאתר הכרויות באינטרנט ואני סירבתי בכל תוקף להיות חלק מזה... להמשך קריאה לחצו כאן !

אם רצית תכנית ריאליטי של הכרויות יכולת לחפש את זה בטלויזיה, מאת: מנהל האתר.

כמו בכל הכרות ראשונית, הכרנו באתר כלשהו, עברנו לפייסבוק ומשם הדרך לשיחת הטלפון הייתה ממש קצרה, שבוע של שיחות מהנות, מצחיקות ועם רצון להפגש, אחרי שבוע זה סוף סוך קרה... להמשך קריאה לחצו כאן !

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >