שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

כרטיס מוצלח באתר הכרויות

ידוע כי הדבר המרכזי שיגרום לצד השני לענות לפניתכם או ליצור פנייה חדשה אליכם הוא כרטיס מוצלח באתר.
 

כרטיסכם באתר חייב להיות רציני ומושך, מטרתכם באתר היא להכיר בני זוג פוטנציאלים והדרך הכי טובה לבצע זאת היא בעזרת כרטיס מוצלח.
 

ריכזנו עבורכם כמה נקודות וטיפים חשובים שבעזרתם תוכלו לכתוב כרטיס בצורה נכונה ואמיתית, בצורה כזאת שתגרום לכם לקבל מלא פניות חדשות.
 

כרטיס מוצלח באתר הכרויות

טיפים ליצירת כרטיס מוצלח ואמין באתר הכרויות

1) מלל חופשי – כל אתר הכרויות נותן לכם אפשרות לפרט בתוכן חופשי כמה שדות חשובים, בדרך כלל יהיו אלה שדות של תאור עליכם, תאור על בני הזוג אותם אתם מחפשים ומהו הדייט המוצלח.
 

במיוחד בשדות אלה חשוב מאד למלא פרטים עד כמה שניתן, השדה בו אתם כותבים על עצמכם זהו השדה הראשון שמחפשים לקרוא, כרטיס מוצלח באתר הוא כרטיס שבו כתובים כל השדות במיוחד השדה המתאר אתכם.
 

כתבו על עצמכם, אל תחסכו במילים אך אל תרשמו גם מלל ארוך מידי, לגולשים יש סבלנות לקרוא כמה משפטים קצרים ואיכותיים מאשר מלל ארוך ולא ממוקד.
 

עשו זאת גם בשדה המתאר את בן או בת הזוג וגם בשדה הדייט המושלם, תנו לצד השני להבין כמה שיותר מי אתם ומה אתם מחפשים.
 

2) שדות קבועים – ישנם שדות עם בחירות קבועות מראש כמו למשל: תחביבים, זיקה לדת, סטטוס, מספר ילדים וכו'.
 

חשוב מאד למלא גם שדות אלה, כל פרט שיתן לצד השני עוד קצת מידע עליכם הוא הכרחי, זה בסופו של דבר מה שיקבע אם תקבלו פנייה או תקבלו מענה לפנייה שכבר שלחתם.
 

3) תמונות – הדבר הכי חשוב בכרטיס מוצלח באתר הוא תמונה אישית, מומלץ מאד להעלות לפחות תמונה אחת לכרטיס, הגולשים יכולים לקרוא ולהתרשם מאד מהכרטיס האישי שלכם אך ללא תמונה הם בדרך כלל לא יצרו אתכם קשר.
 

תמונה משדרת רצינות, כרטיסים ללא תמונה נתפסים ככרטיסים לא רציניים שלבעלי הכרטיס כנראה יש מה להסתיר ובגלל זה לא מופיעה תמונה.
 

העלו תמונה אחת לפחות והקפידו על תמונה עדכנית מהתקופה האחרונה, זכרו כי אם תעלו תמונה לא מעודכנת זה בסופו של דבר יתגלה בפגישה ואז המצב עלול להיות הרבה יותר מביך.
 

זכרו: כרטיס מוצלח באתר הכרויות הוא אחד הגורמים המרכזיים שיאפשרו לכם למצוא זוגיות במהרה, הקפידו על כך.

 

בהצלחה  - צוות אתר מיטיו

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >