שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

הכרויות בחינם

כיום קיימים לא מעט אתרי הכרויות ברשת האינטרנט, חלקם מציעים שירות הכרויות בחינם וחלקם מציעים את שירותיהם בתשלום.

נשאלת השאלה, באיזה אתר נבחר? האם אתר הכרויות בתשלום נחשב לטוב יותר או שההיפך הוא הנכון ונעדיף להירשם לאתר המציע שירות היכרויות בחינם?

נתחיל מזה שכל אתרי ההיכרויות מספקים את אותו השירות, כל אתר מאפשר לגולשים לפתוח כרטיס, לעדכן פרטים, להעלות מספר תמונות ולאחר מכן פשוט להתחיל ולהכיר.

אתרים המספקים שירות הכרויות בחינם

ישנם אתרים שיספקו לכם שירות הכרויות בחינם, השירות יכלול אפשרות לפתיחת כרטיס באתר, העלאת תמונות ואפשרות חופשית ליזום פניות או צ'אטים אונליין למגוון בני זוג פוטנציאלים.

ישנם כאלה שיאמרו כי אתר הכרויות המספק שירות בחינם נחשב לפחות איכותי מכיוון שכל אחד יכול להירשם בין אם הוא מחפש קשר רציני ואיכותי ובין אם הוא מחפש קשר מזדמן.

אתרי הכרויות המספקים שירות בתשלום

מנגד ישנם אתרי הכרויות מספקים שירות בתשלום, פתיחת כרטיס והעלאת תמונות תמיד תהיה חופשית אך במידה ונרצה לפנות לבני זוג פוטנציאלים נידרש לשלם בעבור מנוי חודשי.

במקרה זה יאמרו תמיד אנשים כי עדיף להירשם לאתר המבקש תשלום בעבור מנוי חודשי בטענה כי אדם שמשלם מנוי הוא רציני ומחפש אך ורק משהו אמיתי ואיכותי.

אז אתר הכרויות בחינם או בתשלום?

בסופו של דבר ההמלצה הכי טובה היא לבחון את האתר בטרם נרשמים, אתר הכרויות בחינם לא חייב להיות פחות איכותי מאתר בתשלום, לא מעט גולשים לא מעוניינים לשלם בעבור מנוי חודשי, אין זה אומר שהם פחות רציניים או איכותיים.

שימו לב כי גם אם נרשמתם לאתר היכרויות בחינם או בתשלום, תמיד יש לכם את האפשרות למחוק את כרטיסכם מהאתר ולעבור לאתר אחר, אינכם מחויבים להישאר באתר שלא מוצא חן בעינכם.

ההחלטה היא רק שלכם, אתם תבחרו אם להירשם לאתר הכרויות שמספק שירות בחינם או בתשלום, בסופו של דבר המטרה היא למצוא בן או בת זוג ולא משנה מאיזה אתר זה יגיע.

בהצלחה – צוות אתר מיטיו הכרויות

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >