שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

אנחנו רוצים שהגולשים שלנו האתר הכרויות יגלשו יעשו שימוש מושכל באתר. לכן יצרנו מעין מדריך להתנהלות נכונה באתרי הכרויות
בחרונו לצאת למחקר קטן עבורכם ולתור אחר כל העובדות הכי מעניינות של עולם אתרי ההכרויות! מה היה אתר ההכרויות הראשון? מי יוזם יותר בתהליך ההכרות - גברים או נשים? איזה מרכיב חשוב בתהליך ההכרויות והדייטיניג? כל זאת בכתבה הבאה
אנחנו יודעים להגיד ש"אתרי הכרויות" שינו את מפת ה"זוגיות וה"הכרויות", אנחנו גם נדע לספר כי שיעור המשתמשים באתרי הכרויות עלה מעלה מעלה. אז איזה שינוי חל? איזה מהפכה "אתרי ההכרויות" הביאו?
אנחנו יודעים שכדי לשבור את הקרח בעת הגלישה באתרי הכרויות, נדרשות פעולות מסוימות. הכנו לכם קובץ שאלות לתהליך הכרות וגלישה באתר ההכריויות שלנו!
פעם היו יוצאים לבליינד דייט, יצאנו ובקנו האם יש הבדל בין בליינד דייט ובין אתרי הכרויות?
איך מתאוששים מקשרים ופרידות באמצעות אתרי הכרויות?
נושאים לשיחה ראשנית אחרי שהכרנו באתרים 0 - איך מפתחים שיחה איכותית וטובה וממה כדאי להמנע.
פעם החיים היו הרבה יותר קלים במיוחד בתחום הזוגיות. תסכימו איתי שהיום הרבה יותר קשה למצוא זוגיות, למה זה כל כך קשה? מה מסבך את העניינים כל כך?
אתרי הכרויות לאקדמאים מוגדרים מראש כאתרי היכרות לקשר רציני. במציאות של ימינו לכל מי שלא רוצה "להתברבר" ורוצה להתמקד בחיפוש מומלץ להצטרף לאחד מאתרי הכרויות לאקדמאים שקיימים ברשת.
הסיפור על הדייט שהתחיל באתר הכרויות ונגמר בתחנת משטרה
ישנם לא מעט מקומות בילוי בהם ניתן להכיר בני זוג פוטנציאלים לכל מטרה. מצד שני יש את אתרי ההכרויות שבהם ניתן להכיר בקלות בני זוג לכל מטרה אך האם זה מתאים לכל אחד?
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >