שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

איך להתנהל נכון באתרי הכרויות?

כמו בכל רובד בחיים, גם בעולם אתרי ההכרויות, חשוב לשמור על כללי התנהלות נכונה. אז איך עושים את זה נכון? איך מכירים את השוף שלנו לחיים בצורה שהיא גם נעימה וגם מכובדת? קיבצנו לכם מספר עצות, מעין מדריך להתנהלות נכונה באתרי הכרויות.

1. תגיעו בראש פתוח : אתם תמיד נעולים על הדמות של בן הזוג האידאלי שלכם? מעין רשימת מכולת של כל מה שחשבתם שתרצו? חשוב מאוד להיות גמישים ולגלות הבנה שאהבה היא דבר רגשי ולאו דווקא מוצר מדף . היום מדברים על ריליישן שופינג, מצב בו הצרכן (כלומר מי שגולש באתר הכרויות) בוחר את הפרטנר כמו מוצר מדף. לטעמנו אהבה היא מוצר רגשי שמבוסס על חיבור.  ההמלצה שלנו : הניחו את הרשימות בצד, ודאגו להיות פתוחים, מכילים ולנסות דברים שעוד לא ניסיתם!

2. לימדו את כל האתר ואת כל השירותים: אתרי הכרויות שונים מציעים חוויות משתמש שונות; כל מיני  אפשרויות צ'יטוט או שיחה, אפשרות להוסיף מלל לפרופיל האישי שלכם ועוד ועוד! לימדו היטב את השטח, הכירו אותו, לימדו את זירת האהבה שלכם כי ידעהוא כוח שיכול להניב לכם המון אהבה ואם תזמינו אותנו לחתונה שלכם - יותר משנמח להגיע!

3. הציגו את עצמכם בצורה מכבדת  אם בחיים האימיתיים אנחנו מתלבשים, מתיזים בושם, ואפילו מסתפרים, גם  באתר הכרויות יש פעולות שעילנו לנקוט : כתבו על עצמכם תיאור שיכבד אתכם, שלבו בתיאור קצת הומור (זה תמיד עובד ושובר את הקרח). העלו תמונה יפה, סלפי או תמונה מטיול שהייתם בו (כדי שיוכלו ללמוד על עולם התוכן שלכם!) ובעיקר - בידקו. עברו ובידקו שוב ושוב שאתם מצליחים להעביר את מי שאתם ומה שאתם בצורה הכי טובה.פתוחים להצעות ולשינויים? תנו לחבר או חברה לראות את הפרופיל שלכם באתר הכרויות! זה תמיד נמד לשמוע מה מישהו שקרוב אליכם חושב ולשמוע עוד חוות דעת על הנראות שלכם ועל מה שאתם משדרים.

4. תקחו את המושכות לידיים: יוזמה היא דבר חשוב מאוד ובאהבה ובמיוחד בעולם אתרי ההכרויות! מישהו מוצא חן בעיניכם? ראיתם איזה חיוך נחמד שמאחורי בטח מסתתרת אישיות נעימה? זה הזמן לאזור אומץ, ליזום ולתת דרור לכל רחשי הלב שלכם. זכרו : באתרי הכרויות חשוב מאוד לפעול ולא להיות פאסיביים!

5. דעו מהן המטרות שלכם: אתם מעוניינים בקשר רציני? אתם רוצים להתחתן בשנים הבאות? אתם רוצים 3 ילדים או שמא אתם אל הוריים? חשוב לדייק את המטרות שלנו כאשר אנחנו גולשים באתר הכרויות - וכפועל יוצא, להעביר ולהסביר אותן למי שאתם מתכתבים איתו, כי חשוב מאוד להיות כנים, פצוחים וגלויים בכל שלב ושלב של הגלישה באתר ההכרויות ולא לשקר! 

6. החלטתם לעבור לטלפון? נהלו שיחה ראשונית מנומסת ובעיקר הקשיבו. במאה ה21 אנחנו המון מול מסכים וקצת שכחנו איך לדבר וכמה להקשיב. אנחנו ממליצים לכם שאם הכרתם מישהו דרך אתר הכרויות, תנו לו להוביל ולספר על עצמו . זה גם מראה על נימוס וגם על נכונות להכניס עוד אדם לחיים שלכם. אם יש לכם מה להכיד על מה שנאמר - שלבו את התוכן בצורה מנומסת וכיפית. אנחנו ממש סומכים עליכם! 
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >