שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

אהבה בימי קורונה

נדמה שכמעט הכל כבר נכתב על המגפה ששטפה כל אספקט בחיינו - מהפן הבריאותי, הכלכלי, הבין אישי וכמובן - ההיכרויות, הן ההיכרויות ברשת  דרך אתרי הכרויות והן היכרויות ודייטינג אוף ליין.

אז מה בעצם השתנה?

אם פעם היינו מצ'וטטים קצת באתר, מחליפים טלפונים וקובעים דייט ראשון, היום אנחנו מוגבלים ולא יכולים להפגש בחוץ. בגלל מגבלות המשטרה. אז מה בעצם אפשר לעשות? האם חיי האהבה שלנו, הדייטים והרומנטיקה יעלמו בגלל הקורונה או שנוכל המשיך ולאהוב בזכות אתרי הכרויות?

אנחנו מציעים לכם להתשמש בטכנולגיה בצורה חכמה. יש כל מיני אפליקציות ותכונות וידאו שאפשר לתקשר בערתם וכף ליצור דייט ראשון לאחר השיחה הראשונית באתר ההכרויות. יש כמובן אופציה לדבר יותר בטלפון עד שעוברים לשלב של ה"וידאו דייט". תזכרו - אתם שולטים בקצב ההכרות תמיד. אתם עושים רק מה שנוח וטוב לכם. לא שום דבר אחר.

הרצון בקשר- הרצון הטבעי והמובן כל כך לאהבה וזוגיות טובה לא דבר שנעלם בזמן המגפה. להפך. ימי הסגר מזכירים לנו שוב, שאין שום תחליף לאנושיות, לחברות וכמובן לאהבה. 

דווקא בעולם המודרני שבו קצב המידע הוא אינסופי, הכל כ"כ תזזיתי אנחנו צריכים קרקע יציבה בחיינו ומה יותר יציב מאהבת אמת? חישבו על זה - גם המגפה תחלוף במקודם או במאוחר ואנחנו נשאר בריאים ושלמים ובעיקר - עם רצון להכיר את הנפש התאומה שלנו.

קחו את היתרון שיש לנו בתקופה הזו לעומת תקופות קשות אחרות (למשל מלחמת המפרץ) והשתמשו בכל כלי טכנולוגי שעומד לרשותכם - וואטסאפ, תוכנות לצ'ט וידאו, אתרי הכרויות ומנפו אותם לטובתכם, לטובת יצירת חיים מלאי אהבה, שמחה וזוגיות פוריה וטובה.

תנו לקורונה לקרב בניכם ובין האהבה והזוגיות שאתם מייחילם לה - אל תרימו ידייים! השתמשו באתרי היכרויות כדי ליצור תשתית להכות טובה, דייטים ואהבה. 
 
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >