שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

ההבדל בין בליינד דייט ובין אתר היכרויות

כל מי שהתנסה בחוויה של הכרויות יודע שהמונח בליינד דייט טומן בחובו המון שדים וספק זכרונות רעים. בעוד שבליינד דייט יכול לטמון בחובו גם הפתעות שהן לא נעימות, ההכרות באמצעות אתרי הכרויות היא הרבה יותר ממוקדת מטרה, איכותית וננוחה.

אז מה ההבדל?

כאשר אנחנו ניגשים לבחור בן זוג פוטנציאלי לדייט ראשון באמצעות אתרי הכרויות, אנחנו בוחנים את סך התכונות והתחביבים שלו ואז המושכות בידיים שלנו - מתי להפגש אם בכלל. כאשר מדובר בבליינד דייט, אנחנו משאירים את המושכות ואת הבחירה בבן הזוג העתידי בידיים של מישהו אחר. כאשר אנחנו בוחנים את הנתונים אלו אנחנו יכולים לקבוע די בברור שרוב הבליינד דייטים נועדו לכשלון, בעיקר בגלל שהבחירה לא הייתה בידיים שלנו. 

ההבדל  - שהופך אתר היכרויות לאיכותי ומקצועי

 אנחנו יודעים מהי נקודת המוצא שלכם; אתם  נמצאים במצב שבו אתם רוצים להכניס אדם חדש לחיים שלכם ומנים ל מיני דרכים כדי למקסם את ההצלחה. באתר ההיכרויות שלנו מתבצע סינון קפדני כדי להבטיח שכל מועמד לדייט - יהיה איכותי וטוב. המטרה שלנו באתר ההכרויות הזה, היא יצירת כמה שיותר סיפורי הצלחה, אהבה וזוגיות, וכדי להשיג את המטרה הזו אנחנו עובדים המון. בהצלחה לכם בדרך החדשה ובמציאת הזוגיות שאתם ואנחנו מייחלים לה וכמובן המון המון אהבה! 

מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >