שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
כניסת חברים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

יתרונות אתר הכרויות אקדמאים

מדוע כדאי להיות באתר הכרויות המיועד לאקדמאים

 

בתקופה הנוכחית שיש בה יותר ויותר אקדמאים בשוק , גם הדרישה למצוא בן זוג אקדמאי עולה. בשנים האחרונות יש יותר ויותר אתרי הכרויות לאקדמאים, וזאת בעקבות הדרישה בשוק.

למרות שרוב הציבור מעדיף אקדמאים, לאקדמאים לא קל למצוא זוגיות במיוחד כשמדובר בהכרויות לפרק ב'. אתר הכרויות לאקדמאים יאפשר סינון ראשוני ויופיעו בתוצאות החיפושרק אקדמאים.

הטינדר או הרשתות החברתיות אינם מאפשרים לסנן העדפות שלהשכלה או כל העדפה אחרת. מסיבה זו כדאי להיות באתרי הכרויות באופן כללי על פני הפלטפורמות  האחרות.

אתרי הכרויות לאקדמאים מוגדרים מראש  כאתרי היכרות לקשר רציני. במציאות של ימינו לכל מי שלא רוצה "להתברבר" ורוצה להתמקד בחיפוש מומלץ להצטרף לאחד מאתרי הכרויות לאקדמאים שקיימים ברשת.

 

חמישה טיפים להתנהלות נכונה באתר הכרויות לאקדמאים

 

קודם כל סבלנות ואורך רוח

ככל שהסינון דק יותר כך הסיכוי לדייטים נמוך, אך מצד שני איכותי יותר. גם אם הפניות בהתחלה מועטות, צריך להבין שהתהליכים לוקחים זמן, חשוב לזכור שתמיד מצטרפים לאתר בני זוג פוטנציאלים.

 

מוכנות רגשית

קודם כל רישום לאתר והשקעה של מספר שקלים מראה על רצינות, ועל מוכנות להתחיל בתהליך.

 

כרטיס מנצח  

חשוב להשקיע בכרטיס המשתמש, במיוחד עם אתה אקדמאי, חשוב שידעו את האיכויות שלך, מי אתה ומה אתה מחפש, ומהן העדפות שלך. יש לבחור תמונה מחמיאה, ברורה ועדכנית.

 

לא לפסול על הסף

זה לא אומר שאתם צריכים לצאת לדייט עם כל מי שמבקש אך שימו לב שאתם לא בררנים יתר על המידה. מומלץ לצאת לדייטים ולתת צ'אנס. רצוי לנהל כמה שיחות טלפון מקדימות לפני הדייט , אך יחד עם זאת היזהרו לא למשוך את תהליך החיזור יותר מדי זמן.

 

בלי תירוצים

תבלו תצאו לדייטים, תנסו ללמוד מכל דייט גם על עצמכם , וגם על הפרטנר (מכל בין אדם ניתן ללמוד). תמיד תזכרו שכל דייט מקרב אתכם למטרה. סינון ראשוני יעשה את המלאכה על מנת שלא תתפזרו בתהליך החיפוש. שימו לב שאתם לא בררנים יתר על המידה.
מצאו אהבה עוד היום פשוט, קל ובחינם     הרשמה חינם >